ثبت سفارش خدمات

در ساعالت غیر اداری و روزهای تعطیل و برقرار نشدن ارتباط با پشتیبانی گروه گوهر سرویس فرم روبه‌رو را تکمیل و ارسال کنید.

ظرف 6 ساعت آینده پشتیبانی گروه گوهر سرویس جهت خدمات رسانی به شما تماس می‌گیرد‌

تلفن ثابت

021-76481224

ساعت کاری

24ساعته

آدرس

پردیس ، بومهن، خیابان سپاه

گوهر سرویس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سوالات متداول

چرا به شما اعتماد کنیم؟

کادر مجرب و متعهد گوهر سرویس با بیش از 20 سال سابقه در راستای خدمات رسانی به مردم عزیز کشورمان فعالیت نموده و با توجه به رضایت مشتریان آماده خدمات رسانی هستیم.

چگونه از خدمات تعمیر در محل استفاده کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیر لباسشویی در منزل می‌توانید با شماره 09194246100 تماس بگیرید یا اینکه فرم ثبت سفارش خدمات را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشته باشم، چه باید بکنم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول گروه گوهر سرویس است. درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل شما رسیدگی کنند.

آیا تکنسین‌های اعزام‌شده به محل، افراد مطمئنی هستند؟

بله. همه کارشناسان این مرکز افراد متعهد و امینی هستند که کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. تعمیرکاران ما گواهی عدم سوء پیشنینه دارند و تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

آیا خدمات گروه گوهر سرویس شامل گارانتی است؟

کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی و تعمیر سایر لوازم برقی شامل 6 ماه ضمانت می‌شود. البته توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو، شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی گارانتی ندارند.